Працюємо з 10:00 до 20:00

Політика конфіденційності

Важливо! Перед тим, як клієнт почне свою співпрацю з сайтом Chupa, потрібно уважно вивчити всі умови. Використання функцій інтернет-порталу, заповнення запропонованих форм і подача заявок на замовлення свідчать про вашу згоду з усіма зобов'язаннями актуальної Угоди.

1. Загальні положення при роботі з сайтом

1.1. Chupa-інтернет-магазин, де кожен клієнт зможе відшукати і замовити дитячі іграшки а аксесуари.

1.2. Актуальна угода - це публічна оферта, а тому при отриманні доступу до всіх матеріалів порталу, відвідувач дає згоду на актуальні положення.

1.3. Адміністрація в подальшому може змінювати положення актуальної угоди, які вважаються дійсними після розміщення на сторінці.

1.4. Магазин може займатися організацією маркетингових та інших акційних заходів, спрямованих на популяризацію інтернет-магазину, на збільшення споживчого попиту на товари. При оформленні замовлення на сторінці магазину клієнт таким чином підтверджує свою участь в даних акційних заходах, які діють в конкретний момент (момент покупки товару). При цьому клієнт зобов'язаний уважно вивчити умови цих акцій, щоб уникнути подальших проблем. Якщо ж користувач з певних причин відмовляється брати участь в акції, він може не купувати Акційні позиції.

1.5. Інформація про товар

1.5.1. Ознайомитися з детальною інформацією про всі позиції можна на сторінці магазину у відповідному описі, на упаковці, інструкції, наданої виробником.

1.5.2. Коли клієнт потребує надання додаткових даних про товар, консультації, необхідно звернутися за допомогою до менеджерів магазину Chupa.

1.5.3. При зміні вартості товару вже після того, як клієнт оформив покупку, він може повідомити про відмову придбання такого товару. Якщо товар вже був отриманий (висланий покупцеві), клієнт зможе вимагати термінового повернення витрачених коштів, а також відшкодування коштів, заплачених за доставку товару. Всі інші компенсації не передбачені адміністрацією сайту.

1.6. Обмеження відповідальності

1.6.1. Всі умови, доступні в пропозиції, відносяться до розряду попередніх і з часом можуть змінюватися. Однак їх зміна здійснюється до того, як покупець повинен отримати власне замовлення.

1.6.2. При несвоєчасній зміні домовленості про покупку товару магазин несе власну відповідальність. В результаті клієнт має повне право надати відмову від покупки даного товару, вимагаючи термінове повернення витрачених грошових коштів (якщо була оплачена вся сума вартості товару).

1.6.3. Згідно зі ст.22 ЦКУ, сума завданих збитків (матеріального або немайнового), яку зможе отримати покупець в результаті порушення його прав, обмежена сумою в 10 грн.

1.6.4. Всі товари, що мають відповідну гарантію, піддаються впливу гарантійних зобов'язань, які залежать від умов, що були спочатку прописані в гарантійному талоні, в інших документах, що надаються компанією-виробником.

1.6.5. За коректність, достовірність інформаційних даних, зазначених у формі замовлення, відповідальність несе виключно Покупець. Якщо клієнт неправильно ввів адресу доставки, а продавець зазнав додаткових збитків при повторному відправленні товару за іншою адресою, всі витрати переходять на клієнта. Магазин в свою чергу утримує суму понесених збитків з сум, які були сплачені за товар.

2. Угода сторін

2.1. Перед здійсненням покупки в інтернет-магазині Chupa кожен клієнт обов'язково вивчає запропоновану угоду. Коли клієнт не згоден з даними Умовами, він має право відмовитися від здійснення покупки на цьому порталі.

2.2. За умови, що клієнт помітив дії або умови, які не відповідають нормам міжнародного права, українському законодавству, він може відмовитися від даних дій.

2.3. Заборонено використовувати всі матеріали, інформацію з сайту магазину, без згоди його власників. Адже буде потрібно укладення ліцензійних договорів з цими правовласниками.

2.4. Коли відбувається цитування матеріалів, отриманих з сайту магазину Chupa, знадобиться обов'язкове збереження посилання на конкретний портал.

2.5. Всі коментарі та інші записи, які клієнт залишає на сайті магазину, ні в якому разі не повинні суперечити нормам українського законодавства, а також моральним цінностям, законам моральності.

2.6. Адміністрація сайту не контролює, не відповідає за перехід і використання інших зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть знаходитися на даному сайті.

2.7. Відвідувачі інтернет-порталу повинні приймати положення, що стосується використання активної рекламної кампанії.

3. Процедура обміну, повернення

3.1. При необхідності відбувається повернення, обмін товару протягом 14 днів (відлік починається з наступного дня після оформлення замовлення). Крім того, покупець зобов'язаний потурбуватися про акуратну упаковці товару після її розкриття. Це важливо, щоб товар не отримав пошкодження при перевезенні.

3.2. Відмовитися від замовлення можна до того, як ви його отримали. Товар повинен зберегти свій початковий товарний вигляд. Додатково важливо надати документ, що підтверджує покупку товару саме в магазині Chupa.

3.3. Відмовляючись від замовлення, Клієнт магазину має право отримати назад власні гроші, виділені на покупку. Винятком є витрати магазину, спрямовані на доставку товару, протягом 10 днів, починаючи з моменту надходження товару на склад.

3.4. Якщо при бажанні обміняти отриманий товар покупець отримує відмову через відсутність необхідного товару на складі, клієнт має повне право відмовитися від подальшого виконання цієї Угоди, вимагаючи назад свої гроші. Магазин зобов'язується виплатити дані кошти протягом 10 днів після звернення клієнта.

3.5. Якщо початкова вартість товару знизилася через повного або часткового використання товару, магазин може стягнути необхідну суму із загальної суми при поверненні грошей покупцеві.

3.6. Неякісний товар-той, який має помітні дефекти виробничого характеру. Пам'ятайте, що при оформленні повернення товар обов'язково повинен відповідати комплектації і характеристикам, які спочатку для нього були характерні.

3.7. Отримуючи замовлення, важливо приділити особливу увагу його перевірці, згідно спочатку зазначеної інформації від продавця. Клієнт повинен упевнитися, що перед ним дійсно те, що він замовляв.

3.8. Після отримання клієнт повинен поставити свій підпис у відповідній квитанції. По завершенню всіх виконаних процесів, магазин не приймає претензії клієнта, стосовно зовнішнього вигляду товару, його комплектності.

3.9. Згідно з українським законом № 1023-ХІІ «Про захист прав користувача», всі вимоги клієнтів, що стосуються повернення грошей, можуть бути задоволені нашим магазином протягом двох тижнів, починаючи з першого дня пред'явлення такої вимоги.

3.10. Повернення грошей здійснюється найбільш зручним для клієнта способом. Можливо всього два варіанти: на банківську карту або на розрахунковий рахунок.

4. Особисті дані

4.1. Оформляючи замовлення в режимі онлайн на сайті магазину Chupa, Кожен користувач тим самим погоджується на подальшу перевірку особистої інформації. Крім того, клієнт погоджується на передачу даних іншим організаціям, а саме: поштовим відділенням, транспортним компаніям, банкам та іншим фінансовим установам.

4.2. Основне джерело збору особистої інформації-це дані, які клієнт самостійно вказав у спеціальній формі при оформленні замовлення.

5. Інші умови

5.1. Клієнт має повне право написати в рядку «одержувач» третя особа. Щоб надалі не виникло ніяких проблем, при заповненні заявки на доставку, покупець повинен вказувати дані третьої особи для швидкої ідентифікації. У такому випадку поширюється дія ст.636 ЦКУ про ставлення сторін.

5.2. При видачі товару в поштовому відділенні одержувач (клієнт) повинен надати документ, що засвідчує його особу (паспорт).

5.3. Щоб підтвердити факт отримання і передачі Товару, Одержувач повинен поставити свій підпис в спеціальній квитанції.

5.4. Всі спірні ситуації, які виникають згідно з Актуальною Угодою, вдасться вирішити, посилаючись на чинне українське законодавство.

5.5. У разі визнання судом недійсним певного положення Угоди або визнання положення таким, що не підлягає обов'язковому виконанню, це не свідчить про недійсність усіх інших положень Угоди.

5.6. Якщо адміністрація моментально не відреагувала на певні порушення з боку користувачів сайту, це ще не означає, що дана реакція буде неактуальною через деякий час. Враховуючи ймовірність захисту власних інтересів, а також авторських прав, стосовно використовуваних матеріалів, адміністрація вдається до відповідних заходів припинення таких незаконних дій. При цьому кожен користувач повинен розуміти і приймати всі пункти актуальної Угоди, а також слідувати їх нормам.

5.7. При обробці персональних даних клієнта співробітники інтернет-магазину Chupa зобов'язані в терміновому порядку дотримуватися необхідну конфіденційність. Це означає, що важливо не допускати подальшого незаконного використання такої інформації (і передачі інформації) стороннім особами. Потрібно виключити отримання доступу до зазначеної інформації особам, які не мають ніякого відношення до оформлення замовлення в режимі онлайн, упаковці товару, його подальшої відправки за певною адресою. Винятком з правил є окремо взяті випадки, про які згадується в українському законодавстві.

5.8. Всі права на сайт і на подальше використання доменного імені Chupa.com.ua належать, безпосередньо, власнику цього інтернет-порталу.